Bom Petisco Bacalhau in Olivenöl extra virgem 120gr
Kabeljau in feinem Öl und Knoblauch Bacalhau in bestem Ölivenöl extra virgem auch mit Knoblauch verfeinert sehr feiner Geschmack! sehr selten in der Dose Abtropfgewicht 78gr Klassisch in Portugal seit 1961 Der Atlantik mit seinen besten Produkten| Cena |
4,42 CHF
36,80 CHF/kg
|
|---|---|
| Veikals | Piegāde (ch): 23,00 CHF līdz 30 kg iepakojumā plus nodeva, bez PVN. |
| Piegāde | līdz 30 kg iepakojumā plus Šveices muitas nodevas, bet bez Vācijas PVN!! |
| Vintage | |
| Vienība | 0.12 kg |
| Summa | 1 Preces |
| Krājumu līmeņi | pieejams neliels daudzums |
| Ražotājs | |
| Kategorija | |
| Valsts | |
| Novads | Azoru salas |
| Platība | |
| Šķirne | nav zināms |
| Alkohols | |
| GTIN | 5601159000436 |
| SKU Veikals | OV11199.0 |