Tenorio Thunfischfilet mit Zitrone der Azoren und Piri-Piri 120gr
Thunfisch Filet von den Azoren beste Qualität feinster Thunfisch in der besten Filet Qualität aus Leinenfang an den Azoren immer eine Delikatesse Abtropfgewicht 84gr Klassisch in Portugal seit 1961 Der Atlantik mit seinen besten Produkten Thunfischfilet 64%, Olivenöl 34% und Salz| Cena |
4,05 CHF
33,73 CHF/kg
|
|---|---|
| Veikals | Piegāde (ch): 23,00 CHF līdz 30 kg iepakojumā plus nodeva, bez PVN. |
| Piegāde | līdz 30 kg iepakojumā plus Šveices muitas nodevas, bet bez Vācijas PVN!! |
| Vintage | |
| Vienība | 0.12 kg |
| Summa | 1 Preces |
| Krājumu līmeņi | pieejams neliels daudzums |
| Ražotājs | |
| Kategorija | |
| Valsts | |
| Novads | Azoru salas |
| Platība | |
| Šķirne | nav zināms |
| Alkohols | |
| GTIN | 5601029003208 |
| SKU Veikals | OV11196.0 |