Sardinenpastete Portugal 65gr
der typische snack aus Portugal Mit Ölivenöl und etwas Salz und Pfeffer verfeinert: zum Sattessen lecker ! Klassischer snack seit Jahrzehnten ein Artikel aus Portugal der einfach nicht fehlen darf im Sortiment ist diese Sardinenpastete 65gr| Cena |
1,29 CHF
19,79 CHF/kg
|
|---|---|
| Veikals | Piegāde (ch): 22,98 CHF līdz 30 kg iepakojumā plus nodeva, bez PVN. |
| Piegāde | līdz 30 kg iepakojumā plus Šveices muitas nodevas, bet bez Vācijas PVN!! |
| Vintage | |
| Vienība | 0.065 kg |
| Summa | 1 Preces |
| Krājumu līmeņi | pieejams pietiekamā daudzumā |
| Ražotājs | |
| Kategorija | |
| Valsts | |
| Novads | |
| Platība | |
| Šķirne | nav zināms |
| Alkohols | |
| GTIN | 5601721711012 |
| SKU Veikals | OV10183.0 |