Bom Petisco Thunfisch in Olivenöl mit Oregano 120gr
Thunfisch Filet von den Azoren mit Oregano in bestem Ölivenöl feinster Thunfisch aus Leinenfang an den Azoren eine Delikatesse Abtropfgewicht 78gr Klassisch in Portugal seit 1961 Der Atlantik mit seinen besten Produkten Thunfischfilet 64%, Olivenöl 33,4% und 0,6% Oregano Energy 1026kJ/246kcal Fat 17g Of which saturates 2,4g Carbohydrate 0g Of which sugars 0g Proteins 24g Salt 0,86g Omega-3 240mg EPA+DHA 140mg| Präis |
3,12 CHF
26,04 CHF/kg
|
|---|---|
| Store | Liwwerung (ch): 22,98 CHF bis zu 30 kg pro Pak plus Zollsteieren, ausser TVA. |
| Liwwerung | bis zu 30 kg pro Pak plus Schwäizer Zollfraisen, awer ouni däitsch TVA!! |
| Vintage | |
| Eenheet | 0.12 kg |
| Betrag | 1 Artikelen |
| Stock Niveauen | an genuch Quantitéit |
| Produzent | |
| Kategorie | |
| Land | |
| Regioun | |
| Raum | |
| Variety | onbekannt |
| Alkohol | |
| GTIN | 5601029054026 |
| SKU Store | OV11175.0 |