Bom Petisco Bacalhau in Olivenöl extra virgem 120gr
Kabeljau in feinem Öl und Knoblauch Bacalhau in bestem Ölivenöl extra virgem auch mit Knoblauch verfeinert sehr feiner Geschmack! sehr selten in der Dose Abtropfgewicht 78gr Klassisch in Portugal seit 1961 Der Atlantik mit seinen besten Produkten| Hinta |
4,17 £
34,72 £/kg
|
|---|---|
| myymälä | laivaus (gb): 21,70 £ Noin 607,62 £ ilmaiseksi enintään 30 kg per pakkaus |
| laivaus | enintään 30 kg per pakkaus |
| vuosikerta | |
| yksikkö | 0.12 kg |
| Määrä | 1 Tuotteet |
| Varastotasot | pieni määrä käytettävissä |
| Tuottaja | |
| Kategoria | |
| Maa | |
| alue | Azorit |
| alue | |
| lajike | tuntematon |
| alkoholi | |
| GTIN | 5601159000436 |
| SKU myymälä | OV11199.0 |