Meersalz grob Algarve 1 Kg
von den Salinen an der Algarve bestes Meersalz etwas gröberes Salz, beste Qualität, handgeschöpftes Produkt der Algarve grobes Salz auch für die Mühle geeignet im praktischen Plastikbeutel wasserdicht verpackt| Hind |
5,50 €
5,50 €/kg
|
|---|---|
| Hoida | Laevandus (be): 18,00 € Alates 300,00 € tasuta kuni 30 kg pakendi kohta |
| Laevandus | kuni 30 kg pakendi kohta |
| Vintage | |
| Üksus | 1 kg |
| Summa | 1 Üksused |
| Varude tase | väike kogus saadaval |
| Tootja | |
| Kategooria | |
| Riik | |
| Piirkond | |
| Piirkond | |
| Sort | teadmata |
| Alkohol | |
| GTIN | 5600248213511 |
| SKU Hoida | 15-22-01.0 |