Meersalz grob Algarve 1 Kg
von den Salinen an der Algarve bestes Meersalz etwas gröberes Salz, beste Qualität, handgeschöpftes Produkt der Algarve grobes Salz auch für die Mühle geeignet im praktischen Plastikbeutel wasserdicht verpackt| Pris |
5,50 €
5,50 €/kg
|
|---|---|
| butik | Forsendelse (es): 40,00 € Fra €700,00 gratis op til 30 kg pr. pakke |
| Forsendelse | op til 30 kg pr. pakke |
| Årgang | |
| Enhed | 1 kg |
| Beløb | 1 Elementer |
| Lager niveauer | lille beløb til rådighed |
| Producent | |
| Kategori | |
| Land | |
| Område | |
| Areal | |
| Bred vifte | ukendt |
| Alkohol | |
| GTIN | 5600248213511 |
| SKU butik | 15-22-01.0 |