Bom Petisco Bacalhau in Olivenöl extra virgem 120gr
Kabeljau in feinem Öl und Knoblauch Bacalhau in bestem Ölivenöl extra virgem auch mit Knoblauch verfeinert sehr feiner Geschmack! sehr selten in der Dose Abtropfgewicht 78gr Klassisch in Portugal seit 1961 Der Atlantik mit seinen besten Produkten| Pris |
4,42 CHF
36,84 CHF/kg
|
|---|---|
| butik | Forsendelse (ch): 23,03 CHF op til 30 kg pr. pakke plus told, uden moms. |
| Forsendelse | op til 30 kg pr pakke plus schweiziske toldafgifter, men uden tysk moms!! |
| Årgang | |
| Enhed | 0.12 kg |
| Beløb | 1 Elementer |
| Lager niveauer | lille beløb til rådighed |
| Producent | |
| Kategori | |
| Land | |
| Område | Azorerne |
| Areal | |
| Bred vifte | ukendt |
| Alkohol | |
| GTIN | 5601159000436 |
| SKU butik | OV11199.0 |