Tenorio Thunfischfilet mit Zitrone der Azoren und Piri-Piri 120gr
Thunfisch Filet von den Azoren beste Qualität feinster Thunfisch in der besten Filet Qualität aus Leinenfang an den Azoren immer eine Delikatesse Abtropfgewicht 84gr Klassisch in Portugal seit 1961 Der Atlantik mit seinen besten Produkten Thunfischfilet 64%, Olivenöl 34% und Salz| Pris |
4,05 CHF
33,77 CHF/kg
|
|---|---|
| butik | Forsendelse (ch): 23,03 CHF op til 30 kg pr. pakke plus told, uden moms. |
| Forsendelse | op til 30 kg pr pakke plus schweiziske toldafgifter, men uden tysk moms!! |
| Årgang | |
| Enhed | 0.12 kg |
| Beløb | 1 Elementer |
| Lager niveauer | lille beløb til rådighed |
| Producent | |
| Kategori | |
| Land | |
| Område | Azorerne |
| Areal | |
| Bred vifte | ukendt |
| Alkohol | |
| GTIN | 5601029003208 |
| SKU butik | OV11196.0 |