Bom Petisco Sardinen in Olivenöl 120gr
Leckere Sardinen in feinem Olivenöl - der Klassiker in bestem Ölivenöl Abtropfgewicht 84gr Klassisch in Portugal eine Delikatesse Der Atlantik mit seinen besten Produkten Sardinen 70%, Olivenöl 29% und Salz 950 kJ / 228 kcal Fett: 16gr, davon gesättigte 4,5 g Kohlehydrate 0 g Zucker 0 g Salz 0,9 gr Omega-3: 3,6 g EPA+DHA: 2,7 g MHD 31.12.30| Pris |
2,59 CHF
21,56 CHF/kg
|
|---|---|
| butik | Forsendelse (ch): 23,09 CHF op til 30 kg pr. pakke plus told, uden moms. |
| Forsendelse | op til 30 kg pr pakke plus schweiziske toldafgifter, men uden tysk moms!! |
| Årgang | |
| Enhed | 0.12 kg |
| Beløb | 1 Elementer |
| Lager niveauer | tilgængelig i tilstrækkelig mængde |
| Producent | |
| Kategori | |
| Land | |
| Område | |
| Areal | |
| Bred vifte | ukendt |
| Alkohol | |
| GTIN | 5601029000115 |
| SKU butik | OV11461.0 |